Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalistę ds. e-Commerce

Mazurskie Miody Bogdan Piasecki

Pszczela 10

Tomaszkowo (pow. olsztyński)

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż produktów;

  • współtworzenie i realizowanie planu sprzedaży;

  • zarządzanie promocjami i akcjami sprzedażowymi;

  • rozwijanie platform sprzedażowych m.in.: Allegro, OLX, Empik, Amazon oraz firmowych sklepów internetowych;

  • wdrażanie i optymalizowanie nowych narzędzi zwiększających konwersję oraz funkcjonalność kanałów sprzedaży;

  • identyfikacja nowych trendów, działań konkurencji, rekomendowanie nowych rozwiązań;

  • analiza i raportowanie prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • kreatywność i duża inicjatywa do działania;

  • orientowanie się w aktualnych trendach, zmysł estetyczny i wyobraźnia;

  • posiadanie doświadczenia i znajomość narzędzi Google, Facebook, SEM, SEO, PPC, Allegro;

  • obsługa Photoshopa/Illustrator/InDesign;

  • mile widziane wykształcenie wyższe kierunkowe bądź pokrewne.

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat po okresie próbnym;

  • ciekawą i rozwijającą pracę;

  • stabilność zatrudnienia;

  • swobodę w działaniu - możliwość wprowadzenia nowych rozwiązań i usprawnień;

  • wynagrodzenie: podstawa + system premiowy;

  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia PZU;

  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia

Firma Mazurskie Miody zajmuje się sprzedażą miodu pszczelego i jest producentem alkoholi.

Przewiń do profilu firmy