Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalistę ds. kadr i płac

EOL Księgowość

  • 3 Maja 30, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

3 Maja 30

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • samodzielne prowadzenie obsługi w zakresie kadrowo-płacowej powierzonych Klientów

  • sporządzanie umów o pracę i umów cywilno-prawnych

  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu stosunku pracy i umów cywilno-prawnych

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, sprawozdań GUS

  • rozliczanie benefitów pracowniczych oraz PPK

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, PFRON, komornicy)

  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby Klientów

  • bieżąca komunikacja i współpraca z Klientami

Nasze wymagania

  • minimum 1,5 roczne doświadczenie w samodzielnym naliczaniu płac oraz prowadzeniu kadr

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • dobra znajomość programu Płatnik

  • umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy i rozwiązywania problemów

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • komunikatywność, otwartość i predyspozycje do pracy zespołowej

  • doświadczenie w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem

  • doświadczenie w rozliczaniu jednoosobowych działalności gospodarczych w zakresie ZUS będzie dodatkowym atutem

  • znajomość systemu kadrowo-płacowego Optima będzie dodatkowym atutem

  • wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs z zakresu kadr i płac będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy - współpraca zamiast rywalizacji

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę przy wsparciu zespołu podatkowego i prawnego

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

  • pracę w dobrze skomunikowanym biurze

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Grupa „EOL Prawo Podatki Księgowość” z siedzibą w Szczecinie to grupa spółek zajmujących się obsługą księgową, prawną i doradztwem podatkowym. Grupa należy do wiodących podmiotów w zachodniopomorskim prowadzących kompleksową obsługę przedsiębiorców. Jest jednym z największych podmiotów tego typu Polsce północno-zachodniej