Ta oferta pracy jest nieaktualna od 194 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalistę ds. Przetargów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    NIVER Sp. z o.o.

    Lider branży IT firma NIVER Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Przetargów. Od samego początku firma NIVER specjalizuje się w dostawach i usługach dla średnich i dużych firm oraz sektora publicznego. Z uwagi na znajomość zaawansowanych systemów i rozwiązań często wspiera też klientów korporacyjnych.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • Przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych
    • Dobór i wycena materiałów eksploatacyjnych spełniających wymagania SIWZ
    • Sporządzanie pism wynikających z procedury przetargowej
    • Wsparcie w monitorowaniu przebiegu umów
    • Wsparcie w prowadzeniu rejestrów, harmonogramów etc.
    • Wsparcie w nadzorze realizacji harmonogramów i terminów
    • Kontrola ustalonych harmonogramów prac z podwykonawcami
    • Zawiadamianie przełożonego o ewentualnych problemach/ opóźnieniach.

    Wymagania:

    • Bezwzględna znajomość branży materiałów eksploatacyjnych
    • Dokładność, odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
    • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
    • Obsługa komputera – pakiet MS Office, zwłaszcza Excel
    • Doświadczenie w pracy w dziale zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem
    • Interesującą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku IT
    • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny system wynagradzania oraz bonusów
    • Dostęp do najnowocześniejszych technologii
    • Rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w  szkoleniach i certyfikacjach
    • Współpracę z profesjonalnym zespołem fachowców w przyjaznej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.