Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalistę ds. Przetargów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

NIVER Sp. z o.o.

Lider branży IT firma NIVER Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko Specjalisty ds. Przetargów. Od samego początku firma NIVER specjalizuje się w dostawach i usługach dla średnich i dużych firm oraz sektora publicznego. Z uwagi na znajomość zaawansowanych systemów i rozwiązań często wspiera też klientów korporacyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z ustawą Prawo Zamówień Publicznych
  • Dobór i wycena materiałów eksploatacyjnych spełniających wymagania SIWZ
  • Sporządzanie pism wynikających z procedury przetargowej
  • Wsparcie w monitorowaniu przebiegu umów
  • Wsparcie w prowadzeniu rejestrów, harmonogramów etc.
  • Wsparcie w nadzorze realizacji harmonogramów i terminów
  • Kontrola ustalonych harmonogramów prac z podwykonawcami
  • Zawiadamianie przełożonego o ewentualnych problemach/ opóźnieniach.

Wymagania:

  • Bezwzględna znajomość branży materiałów eksploatacyjnych
  • Dokładność, odpowiedzialność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
  • Umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • Obsługa komputera – pakiet MS Office, zwłaszcza Excel
  • Doświadczenie w pracy w dziale zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem
  • Interesującą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku IT
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania oraz bonusów
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • Rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w  szkoleniach i certyfikacjach
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem fachowców w przyjaznej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.