Oferta pracy

Specjalistę ds. Rekrutacji

ROHLIG SUUS Logistics S.A

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Pozyskiwanie kandydatów metodą Direct Search

  • Proponowanie i wdrażanie nowych inicjatyw rekrutacyjnych

  • Dbanie o pozytywny candidate experience

  • Współpraca z partnerami zapewniającymi wsparcie w działaniach rekrutacyjnych (agencje rekrutacyjne, portale ogłoszeniowe, lokalne media, etc.)

  • Administrowanie systemem ATS

  • Monitorowanie kosztów działań i kampanii rekrutacyjnych

  • Monitorowanie bieżącej sytuacji i trendów na rynku w pracy

  • Udział w przygotowywaniu komunikacji wewnętrznej HR

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez inicjowanie i wsparcie działań Employer Brandingowych

  • Koordynowanie Programu Praktyk Letnich

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań rekrutacyjnych w social mediach

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji

  • Zaangażowanie, proaktywna postawa, kreatywność, otwartość na nowe pomysły

  • Umiejętność ustalania priorytetów, samodzielność

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w pracy

  • Pakiet szkoleń, intensywne wdrożenie oraz wsparcie Zespołu

  • Ciekawe zadania i ambitne projekty

  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego

  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie

  • Umowę o pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • rozwój

  • narzędzia pracy

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy