Specjalistę ds. transportu

  • Puchały (pow. pruszkowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W styczniu 2017 Kewpie stało się nowym właścicielem zakładów produkcyjnych „Mosso”.

    Kewpie Corporation założona została w 1919 roku w Japonii, obecnie jest notowana na tokijskiej giełdzie. Zajmuje się produkcją, sprzedażą hurtową, transportem oraz magazynowaniem produktów spożywczych. Kewpie jest liderem w Japonii w kategorii przypraw mokrych, a majonez Kewpie jest znany na całym świecie. W ostatnim czasie Kewpie intensywnie rozwija swoją działalność również poza granicami Japonii: w Azji, w Ameryce Północnej, jak również w Europie.

    W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o. zatrudni:
    Miejsce pracy: Puchały, gmina Raszyn

    Zadania:

    • Planowanie i koordynowanie tras dostaw do klientów zgodnie z zamówieniami klientów;
    • Współpraca ze spedytorami, zlecanie, nadzór i rozliczanie zlecanych zadań transportowych;
    • Awizowanie dostaw do klientów firmy;
    • Wystawianie dokumentów transportowych, listów przewozowych oraz pozostałej wymaganej dokumentacji;
    • Obsługa systemu i ewidencja potwierdzeń dostaw w systemie SAP;
    • Bieżąca współpraca z innymi działami firmy, m.in. z działem obsługi klienta oraz magazynem;
    • Obsługa i wyjaśnianie reklamacji logistycznych;
    • Monitoring jakości, terminowości i poprawności procesów transportowych;
    • Nadzór nad flotą pojazdów:
    • Współpraca z firmami monitorującymi, leasingowymi, serwisującymi i ubezpieczeniowymi;
    • Prowadzenie dokumentacji obejmującej: przekazania, przeglądy, ubezpieczenia, naprawy, obsługę powypadkową;
    • Kontakt z użytkownikami floty, kierownikami działów;
    • Opracowywanie raportów, analiz i rekomendowanie optymalnych rozwiązań.

    Idealny kandydat powinien:

    • Posiadać wykształcenie średnie, mile widziane wyższe w obszarze logistyki, transportu drogowego;
    • Posiadać 3 - 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
    • Posiadać znajomość przepisów ruchu drogowego oraz prawa transportowego;
    • Posiadać znajomość obsługi systemu SAP (moduł EWM) oraz pakietu MS Office, szczególnie Excel;
    • Posiadać czynne prawo jazdy kat. B i C;
    • Posiadać zdolność analitycznego myślenia;
    • Posiadać umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Być samodzielnym oraz mieć dobrą organizację pracy własnej.

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
    • Prywatną opiekę zdrowotną po okresie próbnym;
    • Samochód służbowy;
    • Dodatkowe benefity (m.in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe);
    • Miłą atmosferę pracy i wsparcie doświadczonego zespołu;
    • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji.
    Kandydaci spełniający powyższe wymagania i zainteresowani współpracą z naszą Spółką,
    proszeni są o przesłanie swoich aplikacji (CV i list motywacyjny) klikając przycisk Aplikuj.
    Z góry dziękujemy za przesłanie aplikacji i uprzejmie informujemy,
    że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dołączenie i podpisanie poniżej aplikacji następującej klauzuli:
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Mosso Kewpie Poland Sp. z o.o., zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. Nr 133 poz. 883)”.