Oferta pracy

Specjalistka/-a ds. obsługi e-sklepu

Kreativia Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Kreativia jest nowoczesną firmą produkcyjno reklamową. Specjalizujemy się w druku wielkoformatowym, projektowaniu i produkcji systemów informacji wizualnej, a także produkcji liter i znaków przestrzennych. Dysponujemy doświadczonym zespołem grafików, projektantów i konstruktorów oraz własnym zapleczem produkcyjnym, wyposażonym w najnowszy park maszynowy. Wiedza i profesjonalizm naszych fachowców pozwala nam nie tylko podążać, ale i wyznaczać najnowsze trendy.

Do funkcjonującego od kilku lat e-sklepu (pod inną marką), szukamy osoby z przynajmniej 2 - letnim doświadczeniem w pracy w dziale e-commerce i z dobrą znajomością platformy sprzedażowej Allegro. Sklep oferuje sprawdzone produkty reklamowe dla biznesu (b2b):

z doświadczeniem minimum 2 lataNumer ref.: Miejsce pracy: Przeźmierowo k/Poznania

Zadania:

  • Wstawianie nowych produktów na strony sklepu internetowego - tworzenie opisów, obróbka zdjęć
  • Obsługa zapytań klienckich, zamykanie sprzedaży
  • Zarządzaniem systemem promocji aukcji na Allegro, analiza kosztów i przychodów z tego kanału
  • Identyfikacja potrzeb klientów w obszarze e-commerce i Customer Experience
  • Wyszukiwanie rozwiązań zwiększających konwersję

Oczekujemy:

  • 2 lat doświadczenia w obsłudze e-sklepu
  • Umiejętności wyszukiwania usprawnień
  • Dobrej organizacji pracy
  • Znajomość programów do edycji zdjęć
  • Znajomość zasad tworzenia opisów produktów
  • Znajomości zasad sprzedaży w serwisie Allegro
  • Mile widziana znajomość serwisów sprzedażowych takich jak Ceneo

Oferujemy:

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Zespół ciekawych ludzi; dobrą, swobodną atmosferę
  • Dobre, stałe wynagrodzenie, dodatkową premię / prowizję
  • Dobrze wyposażone i komfortowe biuro
Dział Marketingu to 7 osób. Spójność działań zapewnia opracowana strategia marketingowa.
Zapewniamy program wdrożenia i szkoleń początkowych.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się kim jesteśmy!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy