Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalistka/a ds. Sprzedaży - liny syntetyczne i sektor morski

YSM and Partners

4 3006 600 brutto / mies.
  • Migdałowa 2, Dobra (pow. policki)
    Dobra (pow. policki), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Migdałowa 2

Dobra (pow. policki)

Twój zakres obowiązków

Szukamy Specjalistki/y ds. Sprzedaży zainteresowanych branżą morską. Szukamy wyłącznie osób z którymi osiągniemy sukces dzięki wspólnej motywacji i wzajemnym ciągnięciu w górę.

Czy to w biurze czy na magazynie, wszyscy w YSM and Partners pracujemy intensywnie, efektywnie i dokładnie. Odnosimy zwycięstwa tam gdzie inni nie dają rady.

Opis stanowiska:

praca z zamówieniami ze sklepu internetowego,

sprzedaż (zapytanie-oferta) lin syntetycznych oraz worków sztauerskich,

komunikacja z klientem biznesowym i indywidualnym,

wystawianie faktur, dokumentów przewozowych i dbanie o ich poprawność,

aktywna współpraca z magazynem, księgowością i zarządem,

pozyskiwanie nowych klientów,

dbanie o dobry wizerunek marki YSM and Partners,

przygotowywanie materiałów marketingowych,

uczestnictwo w spotkaniach z kontrahentami.

Pracując w YSM and Partners nierzadko odciśniesz swój ślad w ciekawych międzynarodowych projektach. Zaplatane przez nas liny wprowadzają do portów największe statki, kotwiczą platformy i pomagają alpinistom zdobywać szczyty. Sprzedawane przez nas Worki Sztauerskie zabezpieczają wysyłki eksportowe znanych Polskich i Europejskich producentów.

Nasze wymagania

  • szczerość, pracowitość, dokładność,

  • sprawnie zorganizowana, systematyczna i uporządkowana praca,

  • wykształcenie minimum średnie,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, chętnie w sektorze morskim,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office w szczególności Microsoft Excel oraz urządzeń biurowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • chęć działania, pozytywna energia.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • miejsce pracy w spokojnej i przyjaznej części Szczecina, blisko przyrody,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, wysokość zależna od doświadczenia,

  • bonusy za pracę w dodatkowym wymiarze,

  • możliwość szybkiego podjęcia pracy,

  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • pracę w kompetentnym zespole w miłej atmosferze,

  • bezpośredni i łatwy kontakt z przełożonym.

  • Jesteśmy Specjalistami od Lin Syntetycznych i Worków Sztauerskich!

O nas

YSM and Partners to wyspecjalizowana i prężna firma będąca liderem w branży Syntetycznych Lin Włókiennych i Worków Sztauerskich. Od ponad dekady świadczymy usługi na rynku Polskim, Europejskim oraz globalnie. Naszymi klientami są firmy produkcyjne, energetyczne oraz sektor morski, holowniczy i offshore.

YSM and Partners jest właścicielem sklepu internetowego LinySyntetyczne.pl, poprzez który realizowane są dostawy do rekreacji, offroad, sektora jachtowego i odbiorców prywatnych.