Specjalistka/a w Dziale Administrowania Nieruchomości (Property Management) z językiem niemieckim

HR ConsultingO firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem niemieckim, działającej w sektorze nieruchomości poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko: Specjalistka/a w Dziale Administrowania Nieruchomości (Property Management) z językiem niemieckim i angielskim

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie, zarządzanie, analiza i weryfikacja danych związanych z umowami najmu
  • Analiza i rozliczanie kosztów generowanych przez nieruchomości w oparciu o faktury; alokacja kosztów
  • Dostarczanie danych i raportów najemcom, właścicielom, oraz zarządcom nieruchomości
  • Sporządzanie rocznych rozliczeń opłat eksploatacyjnych w imieniu inwestora dla najemców
  • Rozpatrywanie reklamacji dotyczących rocznych rozliczeń oraz przygotowywanie związanej z tym dokumentacji
  • Utrzymywanie kontaktów oraz budowanie pozytywnej i profesjonalnej relacji z Klientami, zarządcami nieruchomości, serwisem technicznym oraz współpracownikami w Niemczech

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe w jednym z wymienionych obszarów: finanse/analiza danych/zarządzanie nieruchomościami
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel - warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów magisterskich na kierunkach Germanistyka/Lingwistyka/Finanse i Rachunkowość/Ekonomia

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z systemem SAP FI i/lub Yardi
  • Znajomość branży nieruchomości

Pracodawca oferuje

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę, długofalowy horyzont współpracy) w dynamicznie rozwijającej się firmie o unikalnym profilu w swojej branży w Polsce
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i kompetencji oraz wyników pracy
  • Pakiet socjalny: prywatną opiekę medyczną, system kafeteryjny MBenefit, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie wypoczynku
  • Dofinansowanie szkoleń merytorycznych, zniżki na studia, zajęcia z języka angielskiego
  • Pracę w przyjaznym środowisku pracy, kulturę organizacyjną opartą na szacunku i zaufaniu
  • Świetnie skomunikowaną lokalizację, nowoczesne biuro w Centrum
  • Elastyczne godziny pracy w wybranym modelu: zdalnym/hybrydowym/stacjonarnym
  • Elastyczny czas i miejsce pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • świętowanie urodzin
  • inicjatywy dobroczynne

Pracodawca to 20 000 pracowników w 30 krajach świata, którzy współtworzą wiodący koncern w branży nieruchomości. W Warszawie nasz zespół obsługuje skomplikowane procesy dla spółek niemieckich w ramach dwóch działów z obszaru Property Management: administrowania nieruchomości oraz księgowości nieruchomości.

Specjalistka/a w Dziale Administrowania Nieruchomości (Property Management) z językiem niemieckim, łódzkie