Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalistka ds. Administracji

TECHNETIC GROUP sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

  • Realizacja zadań biurowo – administracyjnych

  • Współpraca z instytucjami i firmami zewnętrznymi

  • Organizacja delegacji

  • Nadzór nad zaopatrzeniem biura w niezbędne materiały biurowe

  • Obsługa gości i klientów firmy

  • Administrowanie umowami

  • Monitorowanie należności

  • Kontakt i współpraca z biurem księgowym;

  • Kontakt i współpraca z biurem kadrowym;

  • Realizacja innych zadań na potrzeby Zarządu:

  • Współpraca z innymi działami wewnątrz organizacji, wsparcie ich w Działaniach administracyjnych,

  • Tworzenie pism, prezentacji.

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista

  • Dużym atutem będzie znajomość przemysłu, produkcji linii Technologicznych, w szeroko rozumianym pojęciu.

  • Praktyczna znajomość programu Excel

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność

  • 2 letnie doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej

  • Wykształcenie wyższe,

  • Prawo jazdy kat B.

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • Pracę w bardzo zgranym młodym zespole

  • Możliwość rozwoju w zakresie poznawania nowych technologii i ciekawych ludzi z branży produkcyjno technologicznej.

  • Możliwość wyjazdów zagranicznych

  • Praca w Sercu myśli naukowo technologicznej Gliwickiego Parku Technologicznego przy Politechnice Śląskiej w Gliwicach.

  • Rozwój osobisty w zakresie możliwości uczestniczenia w różnego rodzaju szkoleniach oraz konferencjach.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

TECHNETIC GROUP sp. z o.o.

Technetic Group sp. z o.o. Productivity In Industry. Naszym celem jest tworzenie linii technologicznych, maszyn i urządzeń przemysłowych rozwiązujących problemy i ułatwiających pracę naszych klientów.

Oferujemy usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania, budowy i serwisowania maszyn technologicznych.

Działamy w wielu branżach:

- Chemia

- Przemysł Spożywczy

- Przemysł Chłodniczy

- Recykling

- Materiały budowlane

- Kruszywa

- Energetyka

- Hutnictwo

- Przemysł Rolniczy

Przewiń do profilu firmy