Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalistka ds. administracyjnych - Sekretarka

JSF SILIKON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3 8004 500 brutto / mies.
  • Niepołomice

    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bieżącej obsługi sekretariatu

  • rejestracja i koordynacja obiegu korespondencji, obsługa przesyłek kurierskich

  • porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizowanie dokumentów

  • obsługa połączeń telefonicznych

  • ewidencjonowanie faktur i udzielanie wsparcia księgowości

  • tworzenie zamówień art. biurowych i spożywczych

  • dbanie o porządek w biurze i pomieszczeniu socjalnym

Nasze wymagania

  • dobra organizacja pracy własnej, samodyscyplina oraz terminowość

  • znajomość pakietu office

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dodatkowym atutem będą znajomość podstaw księgowości oraz wykształcenie ekonomiczne średnie lub wyższe

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • umowę o pracę od pierwszego dnia

  • przyjazną atmosferę pracy

  • wpływ na organizację pracy biura i możliwość wdrażania swoich pomysłów w tym zakresie

  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego o elementy księgowości

O nas

JSF SILIKON to blisko 100 różnorodnych osób. Każda podchodzi do pracy

z zaangażowaniem.

Wszyscy dbamy o pozytywną atmosferę i możemy na sobie polegać.

Dobre relacje i nastawienie do działania dostarczają nam energii do pracy na co dzień. Jeśli chcesz do nas dołączyć i rozwijać się w JSF SILIKON, wyślij CV.