Oferta pracy

Specjalistka ds. kadr i płac

SALES HR

  • Koszalin

    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma produkcyjna

Twój zakres obowiązków

  • Rozliczanie czasu pracy i naliczanie wynagrodzeń, rozliczanie delegacji

  • Prowadzenie ewidencji kadrowej i spraw osobowych pracowników

  • Koordynowanie procesu zatrudnienia (przygotowywanie dokumentów i skierowań na badania z zakresu medycyny pracy, dbanie o obieg dokumentów kadrowych związanych z procesem zatrudnienia)

  • Prowadzenie ubezpieczeń grupowych, systemu benefitów, ZFŚS, itp.

  • Organizacja szkoleń BHP, P-PPOŻ, współpraca z zewnętrznym serwisem BHP

  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych, zgłoszeniowych, wyrejestrowujących ZUS,

  • Sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych PIT-11

  • Prowadzenie spraw administracyjnych firmy: obsługa interesantów, ewidencja korespondencji

  • Przygotowywanie sprawozdań GUS z zakresu wykonywanej pracy oraz raportów, analiz zgodnie z zapotrzebowaniem

  • Prowadzenie planów szkoleń, oraz zarządzanie etapami rozwoju pracowników produkcji

  • Opracowywanie nowych i aktualizacja dokumentacji wewnętrznej i regulaminów

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku kadrowo-płacowym - minimum 2 lata

  • Bardzo dobra znajomość prawa prawa pracy i rozliczania wynagrodzeń

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Cenimy sobie: samodzielność, dobrą organizację czasu pracy, systematyczność, dokładność w realizacji powierzonych obowiązków, odpowiedzialność oraz bardzo dobre umiejętności interpersonalne

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - wynagrodzenie do ustalenia

  • Elastyczny czas pracy

  • Możliwość rozwoju kompetencji poprzez dofinansowanie do kursów i szkoleń, dostęp do platformy szkoleniowej i literatury fachowej

  • Świadczenia socjalne, między innymi karta multisport

  • Możliwość zatrudnienia na część etatu do momentu gotowości do podjęcia pracy w pełnym wymiarze

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy