Specjalistka ds. kadr i płac

SALES HR

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest polska firma produkcyjna

Twój zakres obowiązków

  • przeniesienie listy kadr i płac z zewnętrznego podmiotu w pierwszym etapie

  • w drugim etapie : odpowiedzialność za całość kadr i płac

  • prowadzenie teczek pracowników, sporządzanie dokumentów kadrowo-płacowych

  • sporządzanie deklaracji ZUS

  • kontakt z urzędami

Wymagania pracodawcy

  • minimum 3 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze kadr i płac

  • znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • dobra znajomość EXCELA

Pracodawca oferuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe : otwartość na oczekiwania finansowe kandydatki

  • dużą samodzielność

  • pakiet benefitów firmowych

  • pracę w komfortowo urządzonym biurze