Specjalistka ds. obsługi klienta w branży gier online (język angielski)

SALES HR

5 8006 200 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest firma obsługująca klientów na całym świecie w zakresie gier online, otwierająca swoje centrum w Krakowie.

To wyjątkowa szansa dołączyć do młodego zespołu, nawiązać ciekawe znajomości, dobrze się bawić, a przy tym zarabiać pieniądze.

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klienta grającego online w gry takie jak black-jack, bakarat, ruletka zgodnie z wytycznymi

  • wyjaśnianie ewentualnych zasad gier w odpowiedzi na pytania graczy

  • tworzenie przyjaznej atmosfery, tworząc dobre i profesjonalne wrażenia dla graczy z całego świata (streaming gier jest online - a Ty jesteś główną osobą prowadzącą jedną z gier)

Wymagania pracodawcy

  • dobra znajomość języka angielskiego - poziom B2

  • dobra prezencja, uśmiech, zaangażowanie

  • dostępność do pracy zmianowej po uprzednim zgłoszeniu dostępności

  • umiejętność pracy w zespole

Pracodawca oferuje

  • umowę-zlecenie, proponowane stawki: dla osób poniżej 26 roku życia - z uwagi na korzystniejsze rozliczenia (brak podatku PIT): 26zł netto / 1h - zmiana dzienna, 33zł netto / 1h - zmiana nocna, co przy pełnym etacie daje (160h) - minimalnie 4100 zł netto, maksymalnie - w zależności od dostępności (można pracować dłużej lub w nocy - wtedy ta kwota jest większa

  • pracę w systemie dopasowanym do ewentualnych zajęć / studiów (możliwość ustalania grafiku), minimalna ilość dni - 15, najbardziej preferowany tryb - 2 dni pracy, 2 dni wolnego.

  • dla osób powyżej 26 roku życia, stawki : 26zł brutto / 1h - zmiana dzienna, 33zł brutto / 1h - zmiana nocna

  • komfortowo urządzone biuro w okolicy ronda Mogilskiego ze świetnym dojazdem z każdego miejsca w Krakowie

  • chillout room, możliwość nawiązania ciekawych i nowych znajomości (prawie 200 osób które będą zatrudnione)

  • pracę w miedzynarodowym środowisku w rozwijającym się sektorze gier online

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów