Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalistka ds. Wolontariatu / Specjalista ds. Wolontariatu

Muzeum Jana Pawła II i Prymasa WyszyńskiegoO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Podstawowe obowiązki:

  • rekrutacja wolontariuszy indywidualnych i akcyjnych,
  • przygotowywanie porozumień o współpracy z wolontariuszami,
  • zapoznawanie wolontariuszy z organizacją Muzeum poprzez przekazywanie ogólnych informacji, zapoznawanie z pracownikami komórek merytorycznych i organizację niezbędnych szkoleń,
  • prowadzenie grafików pracy wolontariuszy,
  • sprawowanie bieżącego nadzoru nad pracą wolontariuszy,
  • planowanie i organizacja zadań wolontariuszy,
  • ocena i motywowanie wolontariuszy,
  • przygotowanie zaświadczeń i rekomendacji,
  • organizowanie cyklicznych spotkań okolicznościowych i integracyjnych dla wolontariuszy,
  • utrzymywanie stałych relacji z aktualnymi i byłymi wolontariuszami, w tym m.in. regularny mailing, newslettery i zapytania o współpracę, bieżąca korespondencja,
  • tworzenie treści i moderowanie dyskusji w mediach społecznościowych,
  • wsparcie w promowaniu i rozwijaniu działalności Centrum Wolontariatu

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, mile widziane ukończone studia na kierunkach humanistycznych, społecznych lub dotyczących zarządzania zasobami ludzkimi,
  • minimum 1 rok doświadczenia w pracy związanej z kontaktem z ludźmi (w tym staże i praktyki), mile widziane w obszarze rekrutacji lub szkoleń,
  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, m.in. nawiązywania kontaktu z innymi, uważnego słuchania, prowadzenia spotkań i prezentacji,
  • umiejętność pisania tekstów,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • umiejętność pracy zespołowej,
  • kreatywność

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z wolontariuszami

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Ogłoszenie archiwalne