Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalistka / Specjalista do spraw kadr i płac - Kadrowa / Kadrowy

TAX SAFE Sp. z o.o.

4 0008 000 brutto / mies.
  • Kapelanka 26, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Kapelanka 26

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie umów oraz innej dokumentacji kadrowej,

  • prowadzenie akt pracowniczych oraz dokumentacji kadrowo-płacowej,

  • terminowe zgłaszanie i wyrejestrowywanie ubezpieczonych z ZUS,

  • kontrolowanie harmonogramów i ewidencji czasu pracy,

  • sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON,

  • sporządzanie list płac pracowników etatowych oraz zleceniobiorców,

  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją personalną pracowników w zakresie umów, badań lekarskich, szkoleń, BHP, urlopów i zwolnień lekarskich,

  • prowadzenie dokumentacji PPK,

  • wystawianie świadectw pracy, zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu,

  • tworzenie dokumentacji związanej z formularzami A1, kartami EKUZ, formularzami S1,

  • rozliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac,

  • bieżąca współpraca z Agencjami Pracy i Urzędami w tym kontakt z ZUS-em, Urzędem Skarbowym, biurami komorniczymi,

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy,

  • prowadzenie procesów administracji kadrowej zgodnie z wymogami prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz administrowanie danymi pracowników w systemach kadrowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów prawa w zakresie realizowanych obowiązków,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • rzetelność, dokładność, skrupulatność, sumienność,

  • praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik.

  • wykształcenie wyższe.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • przyjazną atmosferę pracy i partnerskie relacje z współpracownikami i zarządem,

  • możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji zawodowych,

  • dużą samodzielność w działaniu,

  • wyjazdy i spotkania firmowe,

  • dofinansowanie do pakietu sportowego,

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i pakietu medycznego,

  • wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i doświadczenia,

  • możliwość rozwijania procesów i kreowania nowych rozwiązań w swoim obszarze zadań.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

O nas

Renomowana kancelaria podatkowa w Gdańsku poszukuje ambitnej osoby, która dołączy do naszego zespołu. Oferta skierowana jest do osób posiadających doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo/płacowej, ambitnych, dyspozycyjnych oraz gotowych do szybkiego podjęcia pracy. Odpowiedni kandydat otrzyma także możliwość rozwoju i dalszego kształcenia. Dodatkowym atutem są cykliczne kursy doszkalające w całości finansowane przez kancelarię, służbowy telefon, wyjazdy integracyjne itp.

Dodatkowe informacje

Termin rozpoczęcia pracy - 01.02.2022 r.