Specjalistka / Specjalista ds. Administracyjnych

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

6 0006 500 brutto / mies.
  • Zamknięta 18, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Zamknięta 18

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i obsługa sekretariatu, w tym prowadzenie kalendarza spotkań oraz obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych.

  • Dbałość o prawidłowy obieg korespondencji, przesyłek, dokumentów księgowych, archiwizację dokumentów, prowadzenie archiwum elektronicznego.

  • Sporządzanie pism, wniosków, prowadzenie korespondencji.

  • Przygotowywanie zestawień, rozliczeń i raportów oraz prostych umów.

  • Prowadzenie rejestru umów działu.

  • Opracowywanie materiałów analitycznych do spotkań i sprawozdań.

  • Monitorowanie zużycia materiałów biurowych oraz artykułów spożywczych i zarządzanie ich stanami.

  • Organizowanie krajowych i zagranicznych podróży, rozliczanie delegacji.

  • Przygotowanie i obsługę odpraw, konferencji oraz innych spotkań służbowych.

  • Współpraca i wsparcie pracowników Działu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia średnie lub wyższe.

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (MS Word, MS Excel).

  • Sprawne posługiwanie się językiem polskim w zakresie tworzenia pism, wniosków, prowadzenie korespondencji biurowej.

  • Umiejętność tworzenia raportów i analiz.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Duża samodzielności w działaniu.

  • Umiejętność efektywnej komunikacji na wszystkich poziomach organizacji i nastawienia na współpracę w zespole.

  • Obowiązkowość, sumienność i samodzielność.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • doładowanie samochodów elektrycznych

  • dofinansowanie okularów

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterką.

2

Spotkanie z meadżerem i rekruterką, stacjonarnie lub online

3

Informacja zwrotna.

4

Witamy na pokładzie!

Port Gdańsk to najszybciej rozwijający się port Europy. Odgrywa znaczącą rolę jako ogniwo Transeuropejskiego Korytarza Transportowego, łączącego kraje skandynawskie z Południowo-Wschodnią Europą. Jeżeli chcesz stać się częścią naszego zespołu, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy