Specjalistka/specjalista ds. budowania relacji z klientem firmowym (placówka partnerska)

mBank

  • Kościuszki 8, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

mBank

Kościuszki 8

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z obecnymi klientami banku w segmencie klientów firmowych oraz pozyskiwanie nowych (zarządzanie portfelem klientów),

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami poprzez oferowanie wsparcia ułatwiającego klientom zarządzanie firmą,

  • oferowanie szerokiej gamy produktów firmowych, w tym kredytów zabezpieczonych oraz leasingu,

  • edukowanie klienta w zakresie obsługi zdalnych kanałów dystrybucji.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży produktów firmowych klientom banku - w tym spółkom z o.o.,

  • doświadczenie w oferowaniu kredytów zabezpieczonych hipotecznie i/lub gwarancjami BGK,

  • znajomość rynków finansowych,

  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

- wynagrodzenie składające się z części zasadniczej oraz premii sprzedażowych,

- jasno sprecyzowaną ścieżkę kariery,

- możliwość udziału w konkursach sprzedażowych, opiekę medyczną,

- wsparcie ze strony pracowników z różnych obszarów,

- dostęp do wewnętrznych programów rozwojowych,

- bezpłatny dostęp do Legimi, Linkedin Learning.

Kilka słów o zespole, do którego chcesz dołączyć :)

- 5-osobowy zespół celebrujący wspólne posiłki - okazja do rozmów

zawsze mile widziana.

- pomocny i otwarty - nie bój się pytać! Z chęcią udzielą wskazówki,

wskażą rozwiązanie, przyjmą Cię z uśmiechem. Dopiero zaczynasz -

rozumiemy.

- różnorodny - to wartość, którą rozwijamy i, z której czerpiemy w całym

banku. Chcemy by każdy czuł się częścią naszego zespołu i mógł być

sobą.

- ceniący wspólne chwile - zawsze chętnie świętujący urodziny, większe

lub mniejsze sukcesy.

- dbający o atmosferę w pracy, ale i poza nią.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • kluby mBanku

Etapy rekrutacji
1

Spotkasz się z managerem/ką

2

Zaprosimy Cię na spotkanie z naszym Biurem Regionu

3

Porozmawiasz telefonicznie z rekruterem/ką

4

Damy znać, jak Ci poszło!

mBank

Jesteśmy zorganizowani – prowadzimy Fundację, która wspiera dzieci w młodzież w nauce matematyki i gramy razem z WOŚP!

Tworzymy know how – w 2020 przeprowadziliśmy 150 warsztatów i szkoleń na uczelniach, dzieląc się wiedzą i inspirując do innowacji.

Dajemy więcej możliwości – prawie 2500 pracowników jest z nami już ponad 10 lat. I zupełnie nas to nie dziwi. Wciąż znajdują nowe możliwości rozwoju i pracy w Grupie mBanku.

Przewiń do profilu firmy