Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalistka / Specjalista ds. Controlligu Inwestycyjnego

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

7 5008 500 brutto / mies.
  • Zamknięta 18, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Zamknięta 18

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie modeli finansowych w ramach biznesplanów związanych z inwestycjami prowadzonymi przez Spółkę.

  • Sporządzanie analiz opłacalności projektów inwestycyjnych.

  • Udział w sporządzaniu prognoz finansowo-rzeczowych.

  • Udział w przygotowywaniu rocznego budżetu Spółki.

  • Przygotowywanie bieżących analiz ekonomiczno-finansowych na potrzeby wewnętrzne i instytucji zewnętrznych.

  • Rekomendowanie rozwiązań na podstawie dokonanych analiz.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse.

  • Przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z analizą ekonomiczno – finansową.

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z projektowaniem biznesplanu, poparte realizacjami.

  • Umiejętność wykonania analizy i oceny efektywności projektów i inwestycji.

  • Znajomość metod sporządzania prognoz finansowo-rzeczowych, a także ich wpływu na końcowe wartości wskaźników opłacalności inwestycyjnej projektu.

  • Doświadczenie we współpracy z bankami.

  • Biegłość w posługiwaniu się MS Excel.

  • Umiejętność krytycznego myślenia, analizy i wyciągania poprawnych wniosków biznesowych

  • Umiejętność zastosowania wszystkich narzędzi niezbędnych do zarządzenia projektem inwestycyjnym od strony controllingowej.

  • Sumienność i dbałość o szczegóły

To oferujemy

Możliwość rozwoju zawodowego - uczestniczenie w analizach dużych projektów inwestycji infrastrukturalnych, przygotowanie biznesplanów inwestycyjnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • doładowanie samochodów elektrycznych

  • dofinansowanie okularów