Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalistka / Specjalista ds. controllingu

MM Kwidzyn sp. z o.o.

  • Lotnicza 1, Kwidzyn
    Kwidzyn, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Lotnicza 1

Kwidzyn

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne uczestniczenie w procesie zamykania miesiąca

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne i zewnętrzne potrzeby Spółki

  • Współuczestniczenie w tworzeniu prognoz i budżetów oraz ich aktualizacji

  • Komentowanie i analizowanie odchyleń do planowanych kosztów

  • Wdrażanie polityk korporacyjnych w obszarze finansów

  • Współpraca z centrami korporacyjnymi w zakresie finansowej działalności Spółki

  • Kalkulacja technicznego kosztu wytworzenia oraz kontrola systemu kosztowego w SAP 4 HANA

  • Ścisła współpraca z wydziałami produkcyjnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne

  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej i zarządczej

  • 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze analiz biznesowych, kontrolingu, rachunkowości i finansów

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel na poziomie min. średnio zaawansowanym)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio zaawansowanym

  • Znajomość SAP ECC lub S4 HANA

  • Doświadczenie w środowisku produkcyjnym

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Zdolność szybkiego uczenia się

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

Zastrzegamy sobie możliwość udzielania odpowiedzi na wybrane oferty.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 26269