Oferta pracy

Specjalistka / Specjalista ds. controllingu operacyjnego

LPP S.A.O firmie

  • Łąkowa 39, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

LPP S.A.

Łąkowa 39

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie celów sprzedażowych i ruchów towarowych dla wybranych rynków i brandów

  • Bieżąca analiza sprzedaży i procesów logistycznych w firmie

  • Wspieranie działów produktowych w planowaniu zamówień i analizach sprzedaży poprzez dostarczanie symulacji i prognoz

  • Controling operacyjny obszaru łańcucha dostaw

  • Raportowanie szeroko rozumianej sytuacji towarowej na etapie planowania oraz w sezonie trwania sprzedaży

  • Bieżące raportowanie głównych wskaźników sprzedażowych pokazujących historię/plany i ich realizację

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe na kierunku matematyka, statystyka, ekonometria, analiza finansowa lub pokrewne

  • Masz doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym w działach logistyki, planowania, alokacji lub wsparcia sprzedaży (mile widziane)

  • Znasz MS Excel w stopniu zaawansowanym

  • Znasz język angielski lub rosyjski w stopniu komunikatywnym

  • Jesteś dociekliwa/y

  • Potrafisz spojrzeć na problem z różnych perspektyw

To oferujemy

  • Realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz

  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla młodych rodziców i in.)

  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników

  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów

  • Możliwość nauki języków na preferencyjnych warunkach

  • Programy wolontariatu pracowniczego

  • Uczestnictwo w LPP Team - naszej firmowej drużynie sportowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • wyprawka dla dziecka

  • prezenty świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Zadanie rekrutacyjne

2

Rozmowa

3

Informacja zwrotna

LPP S.A.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez ponad 25 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 24 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy