Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalistka / Specjalista ds. Cyberbezpieczeństwa

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

  • Zamknięta 18, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Zamknięta 18

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Konfiguracja i obsługa systemów bezpieczeństwa teleinformatycznego.

  • Analiza informacji dot. bezpieczeństwa teleinformatycznego i podejmowanie adekwatnych działań.

  • Obsługa incydentów bezpieczeństwa teleinformatycznego.

  • Planowanie i koordynacja działań w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego w przedsiębiorstwie.

  • Rozwój polityki bezpieczeństwa i systemu zarządzanie ryzykiem.

  • Tworzenie i doskonalenie procedur bezpieczeństwa teleinformatycznego.

  • Analiza i ocena rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego.

  • Wdrażanie i rozwój systemów oraz narzędzi stosowanych w zapewnianiu bezpieczeństwa teleinformatycznego.

  • Opracowywanie dokumentacji związanej z zapewnieniem bezpieczeństwa teleinformatycznego.

  • Współpraca z wykonawcami, podmiotami wspierającymi i instytucjami nadzorującymi w zakresie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

  • Udział w audytach prowadzonych w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne.

  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowisku związanym z bezpieczeństwem teleinformatycznym.

  • Znajomość rozwiązań stosowanych w bezpieczeństwie teleinformatycznym (systemy AV, IDS/IPS, SIEM, SOAR, WAF, ATP, EDR/XDR).

  • Znajomość norm ISO 27001, ISO 27005, ISO 22301.

  • Znajomość krajowych regulacji dotyczących bezpieczeństwa teleinformatycznego i ochrony danych osobowych.

  • Doświadczenie w administracji sieciami komputerowymi i systemami.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • doładowanie samochodów elektrycznych

  • dofinansowanie okularów

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna z rekruterką.

2

Spotkanie z meadżerem i rekruterką, stacjonarnie lub online

3

Informacja zwrotna.

4

Witamy na pokładzie!

Port Gdańsk to najszybciej rozwijający się port Europy. Odgrywa znaczącą rolę jako ogniwo Transeuropejskiego Korytarza Transportowego, łączącego kraje skandynawskie z Południowo-Wschodnią Europą. Jeżeli chcesz stać się częścią naszego zespołu, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy