Specjalistka / Specjalista ds. Decyzji Kredytowych i Leasingu

BNP Paribas Bank Polska S.A.

  • Grzybowska 78, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Grzybowska 78

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • podejmowanie decyzji kredytowych w ramach posiadanych kompetencji decyzyjnych;

  • rekomendowanie niestandardowych decyzji kredytowych;

  • ocena merytoryczna wniosków kredytowych;

  • ocena zdolności kredytowej klienta;

  • pozyskiwanie i analiza informacji o wnioskodawcy dostępnych w zewnętrznych bazach danych;

  • weryfikacja zgodności ze stanem faktycznym przedstawionych przez wnioskodawcę informacji i dokumentów;

  • weryfikacja historii kredytowej wnioskodawcy.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w bankowości;

  • mile widziane doświadczenie w analizie wniosków i podejmowaniu decyzji kredytowych;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • umiejętność pracy w zespole;

  • mile widziana znajomość języka angielskiego;

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym od pn. do nd. w godzinach od 9 -21.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;

  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku;

  • realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Szczegóły

Przewiń do profilu firmy