Oferta pracy

Specjalistka/Specjalista ds. HR

Stefczyk Finanse

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie,

  • wsparcie kadry managerskiej w realizacji zadań z obszaru ZZL,

  • wdrażanie oraz monitorowanie procesów z zakresu polityki personalnej na podległym terenie, m.in. proces rekrutacji, adaptacji, ocena kompetencji, optymalizacja zatrudnienia itp.,

  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie realizowanych projektów z zakresu ZZL,

  • aktywny udział w tworzeniu i usprawnianiu procedur oraz narzędzi z zakresu ZZL,

  • nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z siecią sprzedaży,

  • identyfikowanie i rozwiązywanie problemów pracowniczych,

  • prowadzenie działań mających na celu usprawnienie komunikacji wewnętrznej,

  • odpowiedzialność za realizację wskaźników z zakresu HR na podległym terenie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: socjologia, psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),

  • min. 3-letnie doświadczenie we współpracy z kadrą managerską w ramach obszaru ZZL,

  • umiejętność sprawnej obsługi komputera i programów z pakietu MS Office,

  • praktyczna znajomość efektywnych metod pozyskiwania kandydatów,

  • doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,

  • otwartość, komunikatywność, inicjatywa i zaangażowanie,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B (gotowość do odbywania częstych wyjazdów służbowych).

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku finansowym,

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon),

  • dofinansowanie do karty MultiSport,

  • pakiet medyczny,

  • samodzielność w realizacji codziennych zadań,

  • w pobliżu biura znajduje się przystanek tramwajowy i darmowy parking.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

CO NAS WYRÓŻNIA

Budujemy i podtrzymujemy relacje z Klientami.

Działamy zespołowo i dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Jesteśmy dużą instytucją finansową, ale nie nazywamy siebie korporacją.

Jesteśmy społecznością.

Przewiń do profilu firmy

Chcesz zostać częścią naszej społeczności?