Specjalistka/Specjalista ds. IT

Grupa FIEGE Polska

  • Prosta 17, Łozienica (pow. goleniowski)
    Łozienica (pow. goleniowski), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Prosta 17

Łozienica (pow. goleniowski)

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie systemem magazynowym (WMS)

  • zapewnienie prawidłowej i bezawaryjnej pracy infrastruktury IT

  • wsparcie techniczne użytkowników w zakresie obsługi aplikacji i sprzętu komputerowego

  • instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania

  • utrzymanie urządzeń sieciowych LAN i WAN, na wysokim poziomie

  • dokumentowanie wykonanych modyfikacji oraz opracowywanie procedur

  • współpraca z pozostałymi działami w jednostce organizacyjnej

Nasze wymagania

  • wiedza z zakresu systemów MS Windows i MS SQL

  • umiejętność konfiguracji sprzętu komputerowego i sieciowego

  • podstawowe zrozumienie struktur i rozwiązań IT

  • dobre zdolności organizacyjne i wysokie poczucie odpowiedzialności

  • umiejętność współpracy i myślenia zorientowanego na pracę zespołową

  • umiejętność komunikowania się i wykonywania zadań zlecanych przez Przełożonego

  • dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie

  • gotowość do pracy w systemie II zmianowym

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • dobrą atmosferę pracy wśród otwartych i kreatywnych osób,

  • pakiet benefitów – bezpłatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport, dobrowolne ubezpieczenie grupowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych. Jesteśmy jednym z dziesięciu największych dostawców usług logistycznych w Europie, zatrudniamy 19 000 pracowników w ponad 180 lokalizacjach w 15 krajach na całym świecie. Jako firma rodzinna oferujemy nie tylko pasjonujące i różnorodne zadania, ale także przyjazne miejsca pracy w bezpiecznym środowisku ze zmotywowanymi zespołami.

Przewiń do profilu firmy