Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalistka / Specjalista ds. Kadr i Płac

EXACTUS Sp. z o.o. Biuro RachunkoweO firmie

  • Dembowskiego 5, Mosina
    Mosina, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

EXACTUS Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe

Dembowskiego 5

Mosina

Twój zakres obowiązków

  • Pełna obsługa kadrowo-płacowa dedykowanych klientów, w tym naliczanie wynagrodzeń

  • Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, GUS, Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji wymaganej przepisami prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Ewidencjonowanie czasu pracy

  • Wydawanie zaświadczeń

  • Przygotowywanie raportów i analiz dot. zatrudnienia

Nasze wymagania

  • Aktualna wiedza na temat przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego oraz ubezpieczeń społecznych

  • Umiejętność rozwiązywania problemów i współpracy

Mile widziane

  • Doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej – min. 3 lata

To oferujemy

  • Odpowiednie wynagrodzenie w stosunku do posiadanych kwalifikacji,

  • Wsparcie ze strony doświadczonej kadry,

  • Przyjazną atmosferę w pracy,

  • Bezpieczne środowisko pracy (urządzenia do filtracji i oczyszczania powietrza w pomieszczeniach oraz stosowanie zaleceń sanitarnych zapobiegających rozprzestrzenianiu się COVID- 19.),

  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczynanie dnia pracy między 6-9 rano).

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Exactus to jedno z największych biur rachunkowych w regionie. Od ponad 21 lat świadczymy wysokiej jakości usługi rachunkowe, podatkowe, płacowo – kadrowe i doradcze.

Zespół pracowników tworzy grupa ponad 40 świetnie wykształconych fachowców: głównych księgowych, specjalistów do spraw rachunkowości, specjalistów ds. kadr i płac oraz asystentów księgowych.

Zapewniamy przyjazną atmosferę, bezpieczne środowisko pracy, elastyczne godziny pracy oraz możliwość rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku Księgowa / Księgowy (Pełne Księgi Rachunkowe) zapraszamy do składania ofert w serwisie pracuj.pl przesyłając CV oraz list motywacyjny.