Logo Pracuj.pl

Specjalistka/Specjalista ds. Logistyki (Pracownik Magazynu)

Media Saturn Holding PolskaO firmie

  • Tychy, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Media Saturn Holding Polska

Towarowa 2A

Tychy

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wydawanie sprzętu zakupionego on-line, a także większych sprzętów zakupionych przez Klientów w markecie
  • Dbanie o doświadczenia Klientów poprzez miłą obsługę i krótki czas oczekiwania
  • Przyjmowanie dostaw i sprawdzaniem zgodności towaru z zamówieniem, zabezpieczaniem i przygotowaniem sprzętu do sprzedaży
  • Uzupełnianie towaru na sali sprzedaży i wspieraniem akcji marketingowych w markecie
  • Magazynowanie towaru (wysoki skład)

Nasze wymagania

Nie musisz mieć doświadczenia - wystarczy że masz power w rękach, wyobraźnię przestrzenną i lubisz mieć porządek - wszędzie.

To oferujemy

  • Testowanie gadżetów
  • Prywatna opieka medyczna
  • Fajny zespół do współpracy
  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Dodatki okolicznościowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • karta sportowa/żywieniowa

Etapy rekrutacji

1

Kontakt telefoniczny

2

Spotkanie z managerem działu

3

Spotkanie z HR

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, bo przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to Twój cel. Na początek wdrożysz się w życie naszej firmy. Poznasz naszą kulturę, wartości, nasze cele i misję. Poznasz też szczegółowo obszar swojej odpowiedzialności.

Jakie mamy opcje rozwoju?

Specjalista/tka ds. Logistyki->Ekspert/ka ds. Logistyki-> Koordynator/ka ds. Logistyki-> Starszy/a Koordynator/ka ds. Logistyki-> Store Manager

Specjalistka/Specjalista ds. Logistyki (Pracownik Magazynu), Towarowa 2A, Tychy