Oferta pracy

Specjalistka_Specjalista ds. Logistyki z j. francuskim

Nowy Styl Sp. z o.o.

  • Jasło

    Jasło, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa organizacja oraz koordynacja działań z obszaru logistyki

  • zadania związane z monitoringiem poziomu realizacji usług logistycznych, obsługa reklamacji logistycznych

  • udział w międzynarodowych projektach w obszarze logistyki realizowanych w Polsce i zagranicą

  • współpraca ze spółkami zagranicznymi w obszarze logistyki

Nasze wymagania

  • dobrze znasz język francuski i potrafisz się w nim porozumiewać na poziomie swobodnej komunikacji (min. B2)

  • posiadasz wykształcenie wyższe

  • potrafisz posługiwać się programem MS Excel

  • jesteś komunikatywny i potrafisz pracować w zespole

  • posiadasz zdolność analitycznego myślenia, umiesz działać pod presją czasu

Mile widziane

  • doświadczenie z obszaru logistyki i transportu.

  • znajomość j. angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • znajomość systemu IFS lub innego klasy ERP

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie w zakresie logistycznej obsługi klientów zagranicznych

  • profesjonalny proces onboardingu, umożliwiający poznanie firmy, kultury organizacyjnej oraz naszego portfolio

  • nowoczesne biuro, stworzone w oparciu o potrzeby pracowników i wyposażone w nasze najlepsze produkty

  • rozwój kompetencji zawodowych poprzez udział w projektach i szkoleniach

  • benefity takie jak: dopłata do karty multisport, organizacja i dofinansowanie od 50 do 90% kosztów kolonii oraz prezenty mikołajkowe dla dzieci pracowników, świadczenia socjalne, możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych wraz z prywatną opieką medyczną na preferencyjnych warunkach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników

Firma stosuje zasady polityki równych szans i niedyskryminacji.

Zapraszamy na naszą stronę internetową

www.NowyStyl.com

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj