Oferta pracy

Specjalistka/Specjalista ds. Marketingu

ATAL S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ATAL S.A. to jeden z największych ogólnopolskich deweloperów mieszkaniowych,
od czerwca 2015 roku notowany na Rynku Głównym GPW.
Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Wsparcie zespołu w prowadzeniu komunikacji marketingowej
  • Współpraca z partnerami zewnętrznymi oraz innymi oddziałami ogólnopolskimi w firmie
  • Współpraca z agencjami reklamowymi, drukarniami w zakresie tworzenia materiałów promocyjnych
  • Nadzór nad realizacją zamówień (prasa, materiały promocyjne, poligraficzne, wizualizacje, makiety)
  • Przygotowywanie materiałów promocyjnych do kampanii online i offline
  • Praca z tekstem: pisanie i redagowanie tekstów
  • Wsparcie podczas organizacji targów branżowych oraz dni otwartych
  • Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • Samodzielność i wielozadaniowość
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz szybkiego zdobywania informacji
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość pakietu Office, mile widziana znajomość programów graficznych i analitycznych
  • Doświadczenie w obsłudze Facebook Business Managera i profili firmowych na Instagramie
  • Znajomość branży
  • Dodatkowym atutem będą umiejętności copywriterskie (bardzo dobra znajomość języka polskiego - gramatyka i stylistyka)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet medyczny oraz pakiet Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz”, „Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do ATAL S.A., wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie przez ATAL S.A. danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Informujemy, że Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest ATAL S.A. z siedzibą w Cieszynie (43-400), ul. Stawowa 27. Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, która może być cofnięta w każdym czasie, jednak jest konieczna do uwzględnienia Pana / Pani aplikacji w procesie rekrutacji. We wszelkich sprawach dotyczących danych osobowych z Administratorem można skontaktować się listownie na adres wskazany powyżej lub adres e –mail [email protected] .

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajduje się w dalszym etapie aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy