Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalistka/Specjalista ds. obsługi klienta (CC/BOK)

Plichta

  • Lubowidzka 44, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Plichta

Lubowidzka 44

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kanałów kontaktu z klientem (telefon, e-mail, chat, social media),

  • Rozpoznawanie i określanie potrzeb klientów oraz umiejętny dobór rozwiązań,

  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi i przyszłymi klientami,

  • Obsługa systemów CRM, wprowadzanie danych do systemów,

  • Współpraca z odrębnymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (min. rok),

  • Bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację wykonywanych zadań,

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i otwartość,

  • Umiejętność aktywnego słuchania, swoboda w kontakcie z ludźmi,

  • Umiejętności sprawnej obsługi komputera, doświadczenia w pracy z różnymi programami/aplikacjami,

  • Czynne prawo jazdy kat. B,

  • Gotowość do pracy zmianowej (07:00-15:00 oraz 11:00-19:00).

To oferujemy

  • Współpracę z jedną z trzech największych grup dealerskich w Polsce,

  • Wdrożenie i system szkoleń,

  • System premiowy,

  • Szansę rozwoju zawodowego,

  • Umowę B2B.

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

Na co zwracamy uwagę:

na pasję do motoryzacji, swobodę w kontakcie z ludźmi, optymizm, zaangażowanie, ambicję oraz budowanie długotrwałych relacji.

Posiadasz doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta?

Oferujemy Ci zatrudnienie na stanowisku:

Plichta

Jeśli Twoją wielką pasją jest motoryzacja i wszystko co z tym tematem związane, to jesteś osobą, której szukamy!

Nie czekaj – aplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy