Oferta pracy

Specjalistka / Specjalista ds. obsługi klienta

LPP S.A.

  • Łąkowa 39/44, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

LPP S.A.

Łąkowa 39/44

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zgłoszeń przychodzących klientów pięciu marek LPP S.A. - Reserved, Cropp, House, Mohito, Sinsay

  • Praca z wykorzystaniem rożnych kanałów kontaktu: e-mail, telefon, chat, social media

  • Komunikacja z innymi działami i firmami współpracującymi przy temacie zamówień i zwrotów (m.in. magazyn, operatorzy płatności, przewoźnik, salony stacjonarne)

  • Analiza, wsparcie oraz monitorowanie procesów obsługi klienta z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi

  • Świadczenie serwisu przy utrzymaniu odpowiednich wskaźników wydajności: indywidualnych oraz zespołowych

Nasze wymagania

  • Pracowała w bezpośredniej lub pośredniej obsłudze klienta (doświadczenie z Contact Center będzie atutem )

  • Sprawnie posługuje się komputerem (w tym pakietem MS Office) oraz szybko przyswaja obsługę nowych systemów i aplikacji

  • Dobrze organizuje pracę własną, jest dokładna i skrupulatna

  • Formułuje myśli w jasny, prosty sposób - niezależnie od formy kontaktu (komunikacja ustna/pisemna)

  • Charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą, pozytywnym nastawieniem i zaangażowaniem w pracę

  • Natrafiając na problem, skupia się na szukaniu rozwiązań, nie ograniczeniach

  • Jest gotowa do pracy w systemie zmianowym (08:00-16:00 oraz 11:00-19:00) oraz w soboty (09:00-17:00)

  • W stopniu komunikatywnym posługuje się językiem angielskim

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego

  • 25% zniżki na zakupy w salonach marek LPP - dla Ciebie i Twoich bliskich

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Relokacyjny bonus finansowy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i nauki w niezwykle dynamicznie rozwijającym się środowisku

  • Możliwość poznawania świata mody od podszewki

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę w profesjonalnym zespole

  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie

Etapy rekrutacji
1

Zadanie rekrutacyjne

2

Rozmowa

3

Informacja zwrotna

LPP S.A.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin czy Tel Awiw.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy