Oferta pracy

Specjalistka/Specjalista ds. Planowania Produkcji

Pratt&Whitney Tubes Sp. z o.o.

  • Grabska 4, Niepołomice
    Niepołomice, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Grabska 4

Niepołomice

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie planu produkcyjnego z optymalnym wykorzystaniem zdolności produkcyjnych pod kątem zaspokojenia potrzeb Klienta

  • monitorowanie realizacji planu produkcyjnego

  • utrzymanie ciągłości produkcji

  • ustalanie priorytetów produkcyjnych w oparciu o wymagania Klienta

  • nadzór nad obowiązującymi KPI

  • praca w systemie ERP (SAP) - generowanie zleceń produkcyjnych, po uprzednim sprawdzeniu dostępności materiału, technologii oraz mocy produkcyjnych

  • codzienna współpraca z działami wewnętrznymi firmy (Dział Logistyki, Dział Zakupów)

  • aktualizacja parametrów planistycznych

  • proponowanie i inicjowanie działań optymalizujących pracę w Dziale Planowania Produkcji

Nasze wymagania

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu organizacji produkcji, przepływu materiałów, realizacji produkcji poprzez plany produkcyjne

  • praktyczna znajomość narzędzi planistycznych

  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: Zarządzanie Produkcją, Logistyka)

  • biegła znajomość systemu ERP (mile widziany SAP)

  • umiejętność myślenia analitycznego

  • biegła znajomość narzędzi pakietu Office (szczególnie MS Excel)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • dobrze rozwinięte umiejętności negocjacyjne, komunikacyjne oraz interpersonalne

  • umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność priorytetyzacji zadań

  • znajomość metodologii lean

Mile widziane

  • znajomość procesów obróbki skrawaniem

  • znajomość MS Power BI

To oferujemy

  • bezpośrednie zatrudnienie w międzynarodowym przedsiębiorstwie (umowa o pracę)

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość rozwoju technicznego z zakresu procesów produkcyjnych, jakości i materiałoznawstwa dzięki współpracy z oddziałami Pratt & Whitney w Polsce, Kanadzie i USA

  • możliwość uczenia się (nowe technologie, nowoczesne narzędzia)

  • bezpieczeństwo pracy, ergonomia na najwyższym poziomie

  • dodatkowe benefity: program emerytalny, karta sportowa, ubezpieczenie, platforma kafeteryjna

  • wspieranie rozwoju osobistego poprzez dofinansowanie studiów i kursów językowych

  • dobra atmosfera w zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony towarowe

  • program rekomendacji pracowników