Oferta pracy

Specjalistka/Specjalista ds. Planowania Produkcji

CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA SP. Z O.O.

  • Smolice 1e, Stryków
    Stryków, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Smolice 1e

Stryków

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie harmonogramów produkcyjnych i scenariuszy planistycznych z uwzględnieniem efektywnego wykorzystania dostępnych zasobów produkcyjnych (maszyn, ludzi, komponentów) oraz egzekucja ich wykonania

  • Monitorowanie i analiza wskaźników KPI oraz dostarczanie założonych celów

  • Definiowanie i egzekwowanie akcji korygujących wraz z odpowiednimi działami fabryki

  • Zapewnienie dostępności wyrobów gotowych zgodnie z oczekiwaniami klienta, optymalizowanie wydajności produkcji oraz poziomu zapasów

  • Zarządzanie zapasami komponentów oraz współpraca z dostawcami

  • Realizowanie uzgodnionych strategii planistycznych, udział w projektach optymalizacji procesów

  • Współpraca z Regional Supply Chain Management przy optymalizacji zapasów i przepływu materiałów, rekomendowanie rozwiązań wspierających strategię Supply Chain Management

  • Współpraca z różnymi zespołami firmy (produkcyjny, inżynieryjny, obsługi klienta) w zakresie dostarczania solucji do wykonania planu produkcyjnego dla zamówień klientów

  • Proaktywna postawa przy informowaniu obsługi klienta o odstępstwach od harmonogramu produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie produkcją, logistyka, zarządzanie łańcuchem dostaw, matematyka)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobre umiejętności komunikacyjne, dotrzymywanie ustalonych terminów oraz proaktywne podejście

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu codziennych zadań

  • Rozumienie zmieniających się potrzeb biznesowych i elastyczne dostosowywanie zadań w wymaganym czasie, nastawienie na klienta i osiąganie założonych celów

  • Doskonała organizacja czasu pracy w dynamicznym środowisku

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana umiejętność zarządzania projektami i znajomość systemu SAP

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • dofinansowanie do posiłków

  • premia roczna

  • bezpłatny dostęp do kilku platform e-learningowych