Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LPP S.A. z siedzibą w: Łąkowa 39, 80-769 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Specjalistka / Specjalista ds. podatków

LPP S.A.

  • Tczewska 2, Pruszcz Gdański
    Pruszcz Gdański, pomorskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 26 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

LPP S.A.

Tczewska 2

Pruszcz Gdański

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola nad działaniami związanymi z naliczaniem podstawowych podatków w spółkach zagranicą

  • Wsparcie księgowości w procesach związanych z ustalaniem podatków

  • Wsparcie spółek zagranicznych w procesach księgowych

  • Wsparcie spółek w zakresie dokumentacji cen transferowych w Grupie

Nasze wymagania

  • Znasz zagadnienia podatkowe w zakresie transakcji zagranicznych

  • Posługujesz się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Znasz i posiadasz doświadczenie w pracy z systemem SAP

  • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią

  • Możliwość bezpłatnego dojazdu do Pruszcza Gdańskiego autobusem służbowym z Gdańska

  • Parking samochodowy i rowerowy dla pracowników

  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla młodych rodziców i in.)

  • Programy wolontariatu pracowniczego

  • Uczestnictwo w LPP Team - nasza firmowa drużyna sportowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Etapy rekrutacji
1

Zadanie rekrutacyjne

2

Rozmowa

3

Informacja zwrotna

LPP S.A.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje