Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalistka / Specjalista ds. Rejestracji Szkód

Balcia Insurance SE Spółka europejska Oddział w Polsce

Aleje Jerozolimskie 136

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • odbieranie połączeń przychodzących oraz udzielanie Klientom precyzyjnych i adekwatnych informacji to Twoje główne zadanie;

  • obsługa skrzynek mailowych również będzie należała do Twoich codziennych zadań;

  • rejestrowanie szkód ubezpieczeniowych to podstawowy obowiązek Twojego przyszłego teamu;

  • by pomóc koleżankom/kolegom z likwidacji szkód będziesz dbał/a o terminowe sprawdzanie wstępnych informacji dostarczanych w związku ze zgłoszonymi szkodami;

  • będziesz odpowiedzialna/y za gromadzenie, zarządzanie oraz prawidłowe prowadzenie dokumentacji szkodowej w bazie danych spółki.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży ubezpieczeniowej;

  • doświadczenie w profesjonalnej, telefonicznej i mailowej obsłudze klienta;

  • umiejętności pozyskiwania informacji oraz analitycznego myślenia;

  • umiejętności obsługi programów pakietu MS Office (Word, Excel i Outlook);

  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;

  • dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2; czytanie ze zrozumieniem, podstawowa obsługa klienta);

  • dokładność, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy będzie ogromnym atutem.

To oferujemy

  • stałe godziny pracy;

  • premię zależną od indywidualnego zaangażowania, ale również od pracy całego zespołu;

  • możliwość wykazania się, a w rezultacie poszerzania kompetencji;

  • współtworzenie procesów, jak i atmosfery w nowopowstałym Zespole Rejestracji Szkód.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

Kontakt:

  • zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem przycisku aplikowania;

  • jesteśmy wdzięczni za każde zgłoszenie, jednak skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami;

  • więcej informacji o firmie znajdziesz tutaj: balcia.com

Balcia Insurance SE to międzynarodowa firma z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeń.

Hasło "We hire attitude" ma do nas ogromne znaczenie. Wierzymy, że ograniczenia nie istnieją.

Ciężko pracujemy i zmieniamy marzenia w rzeczywistość.

Nasza podróż do świata ubezpieczeń właśnie rozpoczęła się na nowo! Ze świeżą perspektywą i wizją rynku poprzez rozwój produktów i usług opartych na potrzebach ludzi i z technologicznym zacięciem - z dumą ogłaszamy nasz nowoczesny sposób zakupu, rezygnacji z produktów ubezpieczeniowych i rozwoju nowych kierunków na rynku ubezpieczeń.

Przewiń do profilu firmy