Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalistka/Specjalista ds. Rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH POLIN

    „Najambitniejsza instytucja kultury utworzona w Polsce od upadku komunizmu.”

    Rick Lyman, The New York Times, 22.10.2014

    Muzeum Historii Żydów Polskich jest nowoczesnym centrum edukacji i kultury o międzynarodowym zasięgu. Naszą misją jest przywracanie pamięci o tysiącletniej historii polskich Żydów i kształtowanie wzajemnego zrozumienia i szacunku wśród Polaków i Żydów, społeczeństw Europy i świata.

    Do naszego zespołu poszukujemy

    Specjalistki/Specjalisty ds. Rekrutacji

    Miejsce pracy: Warszawa
    Numer referencyjny: BKA/SDR
    Opis stanowiska:
    • samodzielne prowadzenie rekrutacji na wszystkie poziomy stanowisk (w tym staże) zgodnie z obowiązującymi standardami:
      • przygotowywanie opisów stanowisk i zakresów obowiązków;
      • redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych;
      • selekcja napływających aplikacji i wybór kandydatów stosownie do określonych kryteriów;
      • organizowanie spotkań i prowadzenie rozmów rekrutacyjnych;
      • ocena potencjału i rekomendacje dotyczące wybranych kandydatów;
      • prowadzenie komunikacji z kandydatami oraz dbałość o terminowość i jakość informacji (w tym  udzielanie informacji zwrotnych);
    • koordynacja procesu zatrudniania pracowników oraz sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnieniem;
    • wdrażanie nowych pracowników – przygotowywanie i realizacja planu wdrożenia i szkoleń wstępnych;
    • przygotowywanie i wdrażanie standardów i narzędzi rekrutacyjnych;
    • udzielania pracownikom informacji i wyjaśnień związanych z zatrudnieniem oraz w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz obowiązujących zasad i regulaminów;
    • przygotowywanie raportów, statystyk i rekomendacji z prowadzonych procesów rekrutacyjnych;
    • wsparcie w realizacji procesów kadrowych (administracja kadrowa, obsługa administracyjna benefitów oferowanych pracownikom, itp.);
    • aktywny udział w projektach realizowanych przez Biuro Kadr.
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia);
    • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych - minimum 2 lata;
    • dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)
    • znajomość nowoczesnych narzędzi i technik rekrutacyjnych;
    • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
    • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word; Power Point);
    • samodzielność oraz twórcze i zadaniowe podejście do powierzonych obowiązków;
    • umiejętność organizacji pracy i ustalania priorytetów;
    • wysoka kultura osobista i bardzo dobre umiejętności komunikacji;
    • rozwinięte umiejętności pracy zespołowej.

    Mile widziane:

    • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów z obszarów HR;
    • znajomość przepisów dotyczącą ochrony danych osobowych i prawa pracy;
    • doświadczenie w pracy w instytucji kultury lub w instytucji publicznej.
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • ciekawą i inspirującą pracę w cenionej i rozwijającej się instytucji kultury;
    • dużą samodzielność w powierzonym obszarze.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny: BKA/SDR

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN z siedzibą w Warszawie przy ul. Anielewicza 6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.