Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalistka/ Specjalista ds. rozliczeń i księgowości

Konsbud-Audio

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie procesu sprzedaży w dziale księgowości

  • Rozliczenia z kontrahentami, dostawcami

  • Rejestr /księgowanie faktur zakupowych

  • Ewidencja i rozliczanie środków trwałych i WNiP

  • Ewidencja i księgowanie wyciągów bankowych

  • Ewidencja płatności, współpraca z bankiem

  • Przygotowywanie zestawień kosztów i przychodów realizowanych projektów

  • Monitorowanie rozliczeń leasingowych

  • Przygotowywanie sprawozdań GUS, KOBIZE, Urząd Marszałkowski.

Nasze wymagania

  • Znajomość obsługi programu Comarch CDN XL lub Optima lub innego klasy ERP

  • Znajomość procedur obiegu dokumentów w zakresie procesów sprzedaży i księgowości w zakresie pełnej rachunkowości

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność,

  • Dobra organizacja pracy,

  • Komunikatywność,

  • Mile widziane doświadczenie w księgowości,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • długofalową współpracę w strukturach stabilnej organizacji,

  • przyjazną atmosferę w zespole,

  • indywidualne podejście do współpracowników

  • dbałość o równowagę work life balance.

Konsbud Audio Sp. z o.o. jest liderem w dziedzinie sprzedaży, integracji i projektowania systemów nagłośnieniowych, elektroakustycznych i multimedialnych. Firma przez ponad 30 lat działalności wypracowała i ugruntowała swoją pozycję na rynku związanym z PRO Audio i Video.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy