Specjalistka / Specjalista ds. Rozwoju

PWPW S.A.O firmie

PWPW S.A.

Romana Sanguszki 1

Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA

  • Prowadzenie prac badawczo rozwojowych i wdrożeniowych z zakresu rozwoju produktów papierniczych.
  • Formułowanie założeń, planów badań i harmonogramów prac badawczo-rozwojowych dotyczących produktów PWPW.
  • Przygotowanie i zarządzanie dokumentacją techniczno-technologiczną prowadzonych prac.
  • Współpraca z działem technologicznym papierni i poligrafii.
  • Opracowywanie nowych produktów i rozwiązań.
  • Współpraca z pionami produkcyjnymi w zakresie nowych technologii i produktów, walidacja nowych oraz zmodyfikowanych rozwiązań i produktów.
  • Przygotowanie i wdrażanie nowych metod badawczych.
  • Przegląd rynku materiałów i dostawców materiałów do produkcji papierniczej.

OCZEKIWANIA

  • Wykształcenie wyższe o kierunku papiernictwo, ewentualnie chemia lub pokrewne.
  • Doświadczenie w prowadzeniu prac badawczo – rozwojowych i wdrożeniowych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego – oczekiwany poziom - B2.
  • Samodzielność, umiejętności organizacyjne, kreatywność i innowacyjność.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, komunikatywność.

Oferujemy

Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • wynagrodzenie zasadnicze
  • premie miesięczne
  • nagroda z zysku
  • nagroda efektywnościowa
  • nagrody motywacyjne dla aktywnych pracowników
  • dodatki stażowe
  • nagrody jubileuszowe

Bogaty pakiet benefitów

  • opieka medyczna współfinansowana przez pracodawcę
  • Elastyczny czas pracy
  • kursy i szkolenia
  • dofinansowanie do nauki języków obcych
  • dofinansowanie do zajęć sportowych i karty multisport
  • dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich rodzin
  • preferencyjne warunki wypoczynku w ośrodku pwpw na mazurach
  • stabilne zatrudnienie
  • dostęp do niskooprocentowanych pożyczek na zakup bądź remont mieszkania
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • świetne połączenie komunikacyjne
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • wyjazdy zagraniczne

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy