Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalistka / Specjalista ds. Social Mediów

SALTOS - Łódzkie Parki TrampolinO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
SALTOS to parki trampolin. Podobno najfajniejsze w mieście. Od 2016 roku sprawiamy, że łodzianie zapominają o sprawdzaniu telefonów, o pracy, szkole, sprzątaniu i marudzeniu. Dorośli i dzieci przychodzą do nas poszaleć, poćwiczyć i oderwać się od codzienności.

Szukamy osoby, która będzie tworzyć i realizować strategię komunikacji marki SALTOS i umacniać jej pozycję na rynku łódzkim.

ZAKRES ZADAŃ:

  • tworzenie contentu i obsługa kanałów SM w oparciu o przygotowaną strategię –głównie Facebook, Instagram oraz pozostałe TIKTOK, Youtube;
  • planowanie i kontrolowanie kosztów kampanii oraz monitorowanie realizacji założonych wskaźników efektywności i jej optymalizowanie;
  • koncepcja i nadzór na realizacją działań reklamowych w internecie;
  • wsparcie działu sprzedaży w lokalnych działaniach marketingowych;
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi, w tym z fotografem, grafikiem, agencją prowadzącą kampanie social ads etc.;
  • współpraca z zespołem pracującym w parku.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • doświadczenia w skutecznym prowadzeniu profili i budowaniu społeczności (prosimy o przesłanie portfolio/ linków do prowadzonych kanałów);
  • lekkiego pióra, umiejętności tworzenia contentu;
  • kreatywności w podejściu do komunikacji;
  • znajomości lokalnego rynku- wydarzenia, ludzie, trendy w digital marketingu;
  • umiejętności analizy i wyciągania wniosków;
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej;
  • mile widziana znajomość zewnętrznych narzędzi do optymalizacji kampanii w Social Media (np. fast tony);

OFERUJEMY:

  • samodzielność i decyzyjność w wykonywanych zadaniach;
  • możliwość kreowania wizerunku marki SALTOS;
  • pracę w zgranym i młodym zespole;
  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe;
  • możliwość dodatkowych szkoleń;
  • darmowe skakanie 😊
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne