Specjalistka / Specjalista ds. Sprzedaży

Media Markt

  • Tomasza Zana 31, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Media Markt

Tomasza Zana 31

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż pełnej gamy produktów dostępnych w markecie bez podziału na kategorie

  • Doradztwo w zakresie produktów i usług dodatkowych dostępnych w markecie

  • Dbanie o doświadczenia Klientów w procesie zakupowym

  • Dbanie o ekspozycję produktów zgodnie z naszym standardem

Nasze wymagania

Pokaż nam, że umiesz sprzedawać! Nie musisz mieć doświadczenia - wystarczy, że szybko się uczysz, masz zajawkę na nowe technologie i lubisz ludzi.

To oferujemy

  • Premie za wyniki

  • Testowanie gadżetów

  • Prywatna opieka medyczna

  • Fajny zespół

  • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Dodatki okolicznościowe

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • parking dla pracowników

  • karta sportowa/żywieniowa

Po czym poznasz, że radzisz sobie świetnie?

  • Po poziomie realizacji miesięcznego celu sprzedażowego

  • Po wskaźniku NPS, czyli informacji zwrotnej od Klientów w zakresie jakości obsługi

  • Po poziomie sprzedaży usług dodatkowych

Media Markt

Jesteśmy liderem rynku sprzedaży elektroniki w Polsce. Znasz nas doskonale, przez ostatnie 20 lat wyznaczaliśmy kierunek rozwoju branży i robimy to nadal. Dla Klientów jesteśmy przewodnikami po świecie technologii. Klient jest w centrum naszych działań, a jego satysfakcja to nasz wspólny cel.

Przewiń do profilu firmy