Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalistka/Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Krotoski – Cichy, największa sieć dealerska w Polsce, w związku z otwarciem nowego salonu Porsche poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Łódź
    Masz doświadczenie w branży motoryzacyjnej? Wiesz już, czego chcesz, jesteś nastawiona/y na sukces i realizację marzeń? Chcesz profesjonalnie rozwijać się w stabilnej firmie?

    Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z jedną z najbardziej prestiżowych i luksusowych marek samochodowych na świecie.

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż samochodów do klientów indywidualnych w salonie
    • Nawiązywanie i rozwój długotrwałych relacji z istniejącymi klientami firmy
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • Budowa i prowadzenie bazy klientów CRM
    • Identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klienta, rozwijanie wysokiego poziomu satysfakcji
    • Realizacja określonych planów zadaniowych i sprzedażowych
    • Przestrzeganie wysokich standardów obsługi klienta  i prestiżu marki
    Wymagania:
    • Pasja do motoryzacji, znajomość rynku motoryzacyjnego
    • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej (minimum 2 lata) i w sprzedaży
    • Wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne
    • Dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • Znajomości pakietu MS Office i środowiska internetowego
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Profesjonalny system szkoleń
    • Dofinansowanie do opieki medycznej oraz karty sportowej
    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Krotoski Cichy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.02.101.926 t. j. z późniejszymi zmianami), oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Krotoski Cichy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.