Logo Pracuj.pl

Specjalistka /Specjalista ds. Sprzedaży Zdalnej

BNP Paribas Bank Polska S.A.O firmie

  • Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Francuska 36

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczna sprzedaż produktów i usług bankowych (wewnętrzna baza klientów);
  • pielęgnowanie posprzedażowych relacji z Klientami;
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych;
  • zachowywanie wysokich standardów obsługi klienta.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych;
  • wytrwałość oraz konsekwencja w działaniu;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (od poniedziałku do piątku);
  • jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, Ciebie również zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system motywacyjny oparty na ocenie indywidualnych osiągnięć;
  • Kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;
  • Wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonego;
  • Możliwość rozwoju na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej – programy szkoleniowe wewnętrzne i zewnętrzne;
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • preferencyjne pożyczki
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Szczegóły

Specjalistka /Specjalista ds. Sprzedaży Zdalnej, Francuska 36, Katowice