Specjalistka/Specjalista ds. Strategii Automatyki i Masterdata

Żabka Polska

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Grupa Żabka jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się organizacji w Europie Środkowo-Wschodniej i składa się z dwóch podstawowych jednostek biznesowych: Żabka Polska i Żabka Future. Żabka Polska koncentruje się na działalności detalicznej i odpowiada głównie za operacyjne i handlowe aspekty działalności Grupy, w tym zarządzanie i rozwój nowoczesnej sieci placówek stacjonarnych typu modern convenience oraz ogólnopolskiej sieci logistycznej Grupy.

W ramach Żabka Polska budujemy jedno z największych i najnowocześniejszych zautomatyzowanych Centrów Logistycznych w Europie. Dołącz do naszego zespołu, weź od początku udział w unikalnym doświadczeniu, zrób krok w swojej osobistej karierze i miej wpływ na rozwój sieci Żabka Polska.

Twoja Obowiązki:

• Zarządzanie strategią automatyki

• Nadzór nad prawidłowością procesów magazynu automatycznego oraz jego wydajnością

• Bieżące monitorowanie systemu WMS, MFC (zarządzanie przepływem procesów)

• Doskonalenie i optymalizowanie operacji magazynowych

• Udział w tworzeniu planów ciągłości działania (BCP) automatyki i przygotowanie planów awaryjnych

• Tworzenie raportów wydajnościowych i jakościowych, nadzór i analiza wskaźników KPI

• Zarządzanie danymi podstawowymi asortymentu

• Konfiguracja produktów zgodnie z procedurami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu strategiami magazynowymi

  • Znajomość systemów takich jak: EWM SAP, WCS, MFC

  • Umiejętności analityczne

  • Wykształcenie o profilu logistycznym lub ekonomicznym

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

  • Biegłej znajomości MS Office

  • Umiejętności identyfikowania obszarów do optymalizacji

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze Masterdata

  • Doświadczenie w pracy z automatyką magazynową

  • Znajomość narzędzi Power BI

To oferujemy

  • Pracę w bardzo nowoczesnym, zrobotyzowanym, nowym centrum logistycznym pod Warszawą

  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie bez okresu próbnego

  • Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy

  • Dodatek transportowy na dojazd do pracy

  • Pakiet benefitów( prywatna opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, świąteczne upominki)

  • Szeroki wachlarz szkoleń podnoszących kompetencje

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

Polityka równości

W Żabce zależy nam na tym aby każda osoba, która przechodzi przez proces rekrutacji miała poczucie, że mogła w pełni pokazać swoje umiejętności, kompetencje i potencjał.

Wierzymy, że nasza siła pochodzi z unikatowości każdej osoby oraz wzajemnego szacunku i otwartości na różnorodność. Do aplikowania zapraszamy każdą osobę, niezależnie od wieku, płci, stopnia sprawności, sytuacji rodzinnej, religii, orientacji seksualnej, narodowości itp. Chcesz wiedzieć więcej o naszym równościowym i inkluzowym podejściu, przeczytaj Politykę równości. (https://zabkagroup.com/pl/nasza-odpowiedzialnosc/nasze-polityki/)