Oferta pracy

Specjalistka/ Specjalista ds. Telekomunikacji

Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A.

  • Zamknięta 18, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Zamknięta 18

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Kształtowanie gospodarki urządzeń mobilnych oraz zarządzanie nią i urządzeniami telekomunikacyjnymi przy użyciu oprogramowania MDM.

  • Analizowanie zagrożeń wynikających z użytkowania systemów Android i IOS oraz wdrażanie działań zapobiegawczych.

  • Wsparcie użytkowników końcowych i rozwiązywanie powstałych problemów w eksploatacji urządzeń mobilnych.

  • Analiza usterek urządzeń i przekazywanie urządzeń do serwisów zewnętrznych.

  • Tworzenie i weryfikacja warunków umów z firmami zewnętrznymi.

  • Składanie zamówień na elementy infrastruktury telekomunikacyjnej oraz urządzenia końcowe.

  • Analizowanie i rozliczanie poniesionych kosztów na infrastrukturę telekomunikacyjną oraz urządzenia końcowe

  • Tworzenie dokumentacji w tym protokołów, raportów i pism.

  • Wsparcie w zakresie konfiguracji urządzeń telekomunikacyjnych oraz kwestii dotyczących eksploatacji infrastruktury światłowodowej.

Nasze wymagania

  • Znajomość branży telekomunikacyjnej, w szczególności urządzeń mobilnych (mile widziana znajomość urządzeń telekomunikacji stacjonarnej i radiowej).

  • Wykształcenie średnie, wyższe techniczne mile widziane.

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania urządzeniami mobilnymi (mile widziane doświadczenie w konfiguracji urządzeń telefonii stacjonarnej).

  • Wiedza dotycząca urządzeń końcowych w zakresie telefonii mobilnej i stacjonarnej.

  • Wiedza z zakresu budowy i działania urządzeń mobilnych oraz umiejętności ich diagnozowania.

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Umiejętność montażu, konfiguracji i uruchomienia urządzeń telekomunikacyjnych.

  • Doświadczenie w paszportyzacji oraz inwentaryzacji sieci telekomunikacyjnej oraz urządzeń końcowych.

  • Silna motywacja do osiągania wyznaczonych celów, zaangażowania i skrupulatności.

  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz sprawnego formułowania i rozwiązywania problemów.

  • Umiejętność podejmowania decyzji.

  • Otwarty umysł, chęci do nauki.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Umiejętność obsługi programu typu AutoCad.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • doładowanie samochodów elektrycznych

  • dofinansowanie okularów

Strategia rozwoju cyfryzacji w Porcie Gdańsk zmierza do utworzenia jednolitej, spójnej i nowoczesnej infrastruktury telekomunikacyjnej integrującej systemy komputerowe i sieci dla potrzeb Zarządu Morskiego Portu Gdańsk S.A. oraz podmiotów działających na terenie portu. Zadania te spełnia stale rozwijana na obszarze prawie 680 ha portowa sieć telekomunikacyjna. Jej podstawowym zadaniem jest zapewnienie bezawaryjnej transmisji wszelkiego rodzaju informacji na odległość, bezpieczeństwa oraz niezawodności urządzeń. Nowoczesny system zarządzania infrastrukturą telekomunikacyjną możliwy jest dzięki realizowanym obecnie projektom inwentaryzacji i paszportyzacji sieci.

Przewiń do profilu firmy