Specjalistka / Specjalista ds. wsparcia inwestycji budowlanych

NetWorkS! Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesu przygotowania i podpisywania umów najmu pod inwestycje telekomunikacyjne
  • Obsługa procesu wymian międzyoperatorskich
  • Przygotowywanie dedykowanych raportów na podstawie danych od podwykonawców i danych z firmowych systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe pełne lub licencjat
  • Dobra znajomość środowiska MS Office
  • Dokładność, systematyczność, dobra organizacja pracy
  • Samodzielność, zadaniowy tryb pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praca w trybie hybrydowym (biuro/telepraca)

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • System premiowy
  • Prywatną opiekę medyczną w Enel-Med
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę sportową
  • Dodatkowy dzień wolny w roku
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

NetWorkS! Sp. z o.o.

Jesteśmy pierwszą i największą w Polsce firmą zajmującą się planowaniem, budową i obsługą współdziałających sieci radiowych Orange i T-Mobile. Oferujemy usługi największym operatorom w kraju, zapewniając im optymalną bazę technologiczną do konkurowania. Wdrażamy innowacyjne technologie i dbamy o efektywność kosztową dla naszych klientów przy zachowaniu wysokiej jakości.

Naszym pracownikom zapewniamy unikalne możliwości rozwoju zawodowego i atrakcyjne warunki zatrudnienia. Wyrazem uznania dla wysokiej jakości polityki personalnej, przyjaznej kultury organizacyjnej oraz rozwiązań służących podnoszeniu kwalifikacji pracowników w NetWorkS! jest przyznane nam godło Inwestor w Kapitał Ludzki.

Aktualne oferty pracodawcy
nr ref: 20/AS/INV-WAR/2023

Specjalistka / Specjalista ds. wsparcia inwestycji budowlanych, Warszawa