Oferta pracy

Specjalistka / Specjalista w Dziale Controllingu

ROBYG

ROBYG

Aleja Rzeczypospolitej 1

Wilanów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i kontrola budżetów deweloperskich

  • weryfikacja zwolnień kaucji dla podwykonawców i najemców

  • aktualizowanie bazy danych dostawców i klientów w systemie bankowym

  • przygotowywanie raportów dla celów zarządczych

  • bieżące wsparcie Działu Controllingu w wykonywanych zadaniach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale finansowym

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji

  • przywiązywanie uwagi do szczegółów, analityczne myślenie, postawa proaktywna, samodzielność

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

  • pakiet benefitów pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie