Specjalistka/Specjalista w Zespole Transakcji Kapitałowych (doradztwo podatkowe)

Grant Thornton

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Dołączając do naszego zespołu, będziesz odpowiedzialny(-a) zarówno za planowanie podatkowe, jak i implementację nieszablonowych projektów reorganizacyjnych o znacznej skali i stopniu złożoności. Projekty te obejmują między innymi strukturyzację grup kapitałowych oraz przedsięwzięć biznesowych, procesy reorganizacyjne, w tym łączenie spółek, przekształcenia, aporty, transakcje na akcjach i udziałach, tworzenie podatkowych grup kapitałowych czy strukturyzację podatkową transakcji M&A.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, prawo)

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze doradztwa podatkowego (w szczególności w zakresie planowania podatkowego oraz realizacji procesów reorganizacyjnych)

  • znajomość przepisów prawa podatkowego dotyczących aspektów transakcyjnych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • zdolność logicznego myślenia

  • dokładność, umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole

  • zaangażowanie, wysoki poziom motywacji do pracy i własnego rozwoju

To oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub umowa o współpracy), wraz z pakietem benefitów: m.in. prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny Medicover Benefits

  • system premiowy gratyfikujący osiągnięcia indywidualne i zespołowe

  • bezpłatne zajęcia z j. angielskiego

  • przyjazna atmosfera pracy w multidyscyplinarnym zespole doradców biznesowych, finansowych, podatkowych i prawnych, którzy chętnie dzielą się wiedzą

  • szansa na rozwój kompetencji zawodowych (wspieramy zdobywanie uprawnień zawodowych) i uczestnictwo w systemie szkoleń

  • udział w różnorodnych i ambitnych projektach dla polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw, brak rutyny w codziennej pracy

  • możliwość aktywnego udziału w zespołach branżowych

  • bezpieczne i elastyczne warunki pracy - możliwość pracy w systemie home office, w biurze lub w trybie hybrydowym przy zachowaniu środków ostrożności i uwzględnieniu aktualnej sytuacji epidemicznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • możliwość pracy hybrydowej

Jesteśmy polską firmą audytorsko-doradczą, należymy do sieci Grant Thornton International. Działamy w Polsce od 28 lat. Posiadamy 700-osobowy zespół oraz biura w kluczowych aglomeracjach.

Przewiń do profilu firmy