Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalistka / Specjalista Wsparcia Sprzedaży

KONTRA Izabella Poświątna

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Szosa Baranowicka 151

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie materiałów handlowych (kalkulacje, oferty, umowy)

  • Wstępna weryfikacja potrzeb klienta

  • Przygotowywanie i opracowywanie raportów

  • Rozbudowa bazy handlowej

  • Prowadzenie firmowych platform internetowych

  • Monitorowanie i analiza rynku maszyn budowlanych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min poziom B2)

  • Swobodna obsługa komputera, gotowość do nauki nowych systemów

  • Komunikatywność, entuzjazm, kreatywność i zaangażowanie w działaniu

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy

  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja stała + premia)

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Odpowiednie wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy

  • Stabilność zatrudnienia w Firmie, w której panuje rodzinna atmosfera

O nas

Posiadamy 25-letnie doświadczenie w branży maszyn budowlanych.

Na terenie woj. podlaskiego jesteśmy oficjalnym Subdealerem maszyn budowlanych CASE, BOMAG, wózków widłowych Hyundai i Hangcha oraz szerokiej gamy specjalistycznych osprzętów.