Oferta pracy

Specjalistka(ta) ds. HR

RECRU.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

9 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie rekrutacji do wewnętrznego zespołu - ze szczególnym uwzględnieniem stanowisk IT

  • stworzenie i realizowanie procesów z zakresów miękkiego HR (onboarding, organizacja szkoleń, rozwój pracowników)

  • wsparcie managerów firmy w zakresie działań HR

  • kształtowanie nowych działań EB

  • budowanie komunikacji wewnątrzfirmowej

  • administrowanie benefitami

  • tworzenie analiz i planów rekrutacyjnych w ramach rozwoju firmy

  • inicjowanie i prowadzenie najlepszych działań integracyjnych 😊

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w rekrutacji- głównie IT

  • znajomość metod pozyskiwania najlepszych specjalistów IT

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w wewnętrznym dziale HR

  • wcześniejsze doświadczenie w budowaniu i koordynowaniu procesów HR w organizacji

  • samodzielność i wysoki poziom odpowiedzialności za realizowane zadania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Team Player 😊

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w przedziale 9 000 – 12 000 zł uzależnione od Twojego doświadczenia i umiejętności

  • Współpracę w ramach umowy B2B

  • Szeroką możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

  • Super atmosferę

  • Nowoczesne biuro ale i możliwość pracy zdalnej (nie tylko w najbliższych tygodniach)

  • Udział w globalnych działaniach i zaangażowanie w dynamiczne procesy

  • Dużą samodzielność w pracy

RECRU.TO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Naszym klientem, jest jeden z najlepszych partnerów firmy Microsoft na świecie. Firma działająca globalnie i dynamicznie się rozwijająca. Ze względu na rozbudowę struktury, potrzebna jest osoba która pomoże w pozyskiwaniu i rozwijaniu talentów w firmie. W związku z tym, poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko: Specjalistka(ta) ds. HR

Przewiń do profilu firmy