Logo Pracuj.pl

Specjalistka/ta ds. Kadr i Zatrudnienia Cudzoziemców

LAXO Group Sp. z o.o.O firmie

5 500–7 000
brutto / mies.
  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowa pracowników i zleceniobiorców firmy zgodnie z polityką personalną,
  • sporządzanie dokumentów do ZUS, GUS, PFRON, PPK, PIP,
  • prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • rozliczanie i nadzór nad ewidencją czasu pracy,
  • przygotowywanie zestawień, statystyk i raportów dotyczących zatrudnienia na potrzeby firmy oraz kontroli zewnętrznych,
  • obsługa kontroli przeprowadzanych przez ZUS, PIP, Straż Graniczną,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, regulacjach dotyczących tematyki ubezpieczeń społecznych i przekładanie ich na codzienną praktykę,
  • legalizacja pobytu i pracy dla cudzoziemców spoza UE,
  • koordynacja procesów legalizacyjnych cudzoziemców i bieżący kontakt z Powiatowymi Urzędami Pracy i Urzędami Wojewódzkimi,
  • wnioskowanie o formularz A1 w ZUS i karty EKUZ w NFZ dla pracowników delegowanych.

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w firmie pośrednictwa pracy),
  • praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • umiejętność obsługi programów i platform kadrowo-płacowych (PUE, Enova),
  • praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • wysokie umiejętności personalne i komunikacyjne,
  • sumienność, dokładność, umiejętność dobrej organizacji własnej pracy oraz zarządzania priorytetami,
  • umiejętność adaptacji do zmieniających się warunków oraz pracy pod presją czasu i terminów,
  • dbałość o szczegóły oraz umiejętność zachowywania poufnych informacji,
  • umiejętność obsługi narzędzi z pakietu MS Office (głównie Excel i Word),
  • posiadanie wiedzy dot. procesów legalizacji pobytu cudzoziemców na terenie RP.

To oferujemy

  • praca stacjonarna,
  • umowa o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy,
  • cykliczne szkolenia i webinary,
  • zaplecze socjalne (kawa, herbata, woda itp,),
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • biuro o podwyższonym standardzie z dogodnym dojazdem, parkingiem dla aut i rowerów.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

LAXO Group Sp. z o.o.

LAXO Group to polska grupa, dynamicznie działająca w obszarze zatrudnienia. Jesteśmy rzetelnym partnerem, który odpowiada na potrzeby kadrowe w nawet najbardziej wymagających sektorach. Z naszych usług skorzystało tysiące pracowników i pracodawców. Flagowymi markami grupy są LAXO Care, LAXO Work oraz Private Care Home Services.

Specjalistka/ta ds. Kadr i Zatrudnienia Cudzoziemców, Poznań