Oferta pracy

Specjalistka/ta ds. księgowości

Jungheinrich Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa na zastępstwo, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca na umowie na zastępstwo przez firmę zewnętrzną do grudnia 2022.

  • Obsługa systemu do obiegu dokumentów/faktur zakupowych.

  • Dekretowanie i kontrola formalno-rachunkowa faktur.

  • Ewidencja i inwentaryzacja środków trwałych.

  • IFRS 16 - księgowanie umów długoterminowych.

  • Monitorowanie transakcji dla potrzeb podatku u źródła.

  • Uzgadnianie i analiza kont oraz kontrola rozrachunków.

  • Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych.

  • Udział w sporządzanie sprawozdań dla instytucji zewnętrznych (np. GUS).

Nasze wymagania

  • Wykształcenia kierunkowego (co najmniej średnie ekonomiczne).

  • Znajomości zasad rachunkowości i przepisów podatkowych (VAT i CIT).

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Dobrej znajomości MS Excel.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Umiejętności analitycznego myślenia.

  • Sumienności i dobrej organizacji pracy.

  • Umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o zastępstwo przez firmę zewnętrzną do grudnia 2022.

  • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku z zespołem odnoszącym sukcesy.

  • Przejrzyste zasady wynagrodzenia.

  • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.

  • Profesjonalne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne.

  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń.

  • Pakiet socjalny (opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i inne).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta Multisport

  • zimowy i letni czas pracy (krótszy dzień pracy w piątek)

Jungheinrich Polska Sp. z o.o.

Firma Jungheinrich to wiodący producent kompleksowych rozwiązań intralogistycznych. Poza produkcją, sprzedażą, wynajmem oraz serwisowaniem wózków widłowych, oferujemy potrzebne w każdym nowoczesnym magazynie: najwyższej klasy regały, oprogramowanie oraz dodatkowe wyposażenie. Stawiamy sobie ambitne cele, które osiągamy wspólnie z naszymi Pracownikami. Inwestujemy w talenty i promujemy kulturę otwartości, uczciwości i wzajemnego szacunku. Dołączając do Jungheinrich, dołączysz do zespołu kreatywnych ludzi, dzięki którym powstają innowacyjne rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy